Antetli Kağıt Baskı Özellikleri

Ebat (cm):

  • A4 (21x29.7)

Kağıt Çeşidi:

  • 80 gr.  1. Hamur

Antetli Kâğıt Baskısı

Kurumsal firmalar, resmî kurumlar veya farklı şirketler birbirleriyle yazışma yaparken antetli kâğıt kullanır. Bazen de kurum içi yazışmalar yine aynı şekilde antetli kâğıt kullanılarak yapılır. Şirket logosu ve iletişim bilgilerini içeren antetli kâğıtlar, kurumsal bir firmanın ihtiyacı olan ve firma imajını pekiştiren önemli bir araçtır. Özel bir tasarımla hazırlayacağınız bir antetli kâğıt sayesinde kurumunuz daha resmî ve ciddi bir portre oluşturabilir.

Antetli kâğıt, bir firmanın her zaman ihtiyaç duyacağı bir belgedir. Bir yazışmada sıradan bir A4 kâğıt yerine, logonuzun bulunduğu antetli kâğıdı kullanmanız kurumsal kimliğinizi yansıtmanızı sağlayacaktır.

bizimajans.com, kurumsal tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak için vardır.

bizimajans.com internet adresindeki adımları takip ederek antetli kâğıt siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. 4 renk seçeneğini kullanarak, A4 ebatlarında hazırlanan antetli kâğıtlarınız 80 gr. 1. Hamur kâğıda basılır.

Antetli kâğıt fiyatları ebat seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Online matbaa hizmetimiz ile baskıya hazır tasarımlı dosyanızı bize gönderin ve Türkiye’nin her yerine 24 saat süre içinde gönderim yapalım.

Antetli Kâğıt Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Antetli kâğıt, şirketinizin resmî, özel ya da departmanlar arası yazışmalarda kullanacağı özel bir kâğıttır. Tasarımınızı oluştururken bunları dikkate alarak hazırlayın ve kurumunuzun özelliklerini yansıtmaya dikkat edin.
  • Şirket logonuzu sayfanın üst kısmında, sol veya sağa hizalı olarak kullanmanız en uygun olan tasarım şeklidir.
  • Antetli kâğıtta firma logosu, adres, mail, telefon gibi bilgilerin eksiksiz olması gerekmektedir. Baskı öncesi bu bilgileri gözden geçirmeniz, hataların önüne geçecektir.
  • İletişim bilgilerinizi sayfanın en alt kısmında bulunan alana yazmak doğrusu olacaktır. Adres ve telefon gibi bilgileriniz bu kısımda yer almalıdır.
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

KDV Hariç Fiyat : 559,00TL
Birim Fiyat:1,12TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar