Sertifika Baskı Özellikleri

Ebtalar (cm):

  • A4 (29.7x21)/ A3 (42x29.7)

Kağıt Çeşitleri:

  • 250 gr./ 350 gr.  Mat Kuşe, 315 gr.  Tuale (Dokulu)

Sertifika

Özel bir eğitim, seminer ya da bir etkinliğe katılanlara veya bir kursu bitirenlere, katılımcısı olduğu konu hakkında yeterlilik kazandığını bildiren belge verilir. Bu belgeler bir kereliktir ve uzun zaman saklanır. Bu sebeple daha kaliteli bir kâğıt çeşidine basılması uygundur. İyi bir tasarım ve kaliteli malzeme ile basılan sertifikalar, etkinliğinizin ya da açılan kursun önemini de anlatmış olur.

Bizimajans.com’un hazır şablonlarını kullanarak yapacağınız tasarımlarla işiniz kolaylaşır. Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir ve siz etkinlik ya da düzenlediğiniz semineri başarıyla tamamlarsınız.

Bizimajans.com’un Sertifika Konusundaki Farkı: İsme Özel Sertifika

Katılımcıların yer aldığı Excel dosyasını yüklerseniz gerekli yerlere adı, soyadı, numarası vs gibi bilgiler otomatik olarak her kişi için ayrı olarak basılır.

Sertifika Baskısı Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Tasarımını yapacağınız sertifikanın sade ama etkileyici bir görünümde olmasına dikkat edin. Bu karşı tarafa vereceğiniz mesaj için önemlidir.
  • Daha önce yapılmış örnekleri incelemeyi unutmayın. Bu size yardımcı olacaktır.
  • Tasarımınız el yazısı ile doldurulması gereken yerler varsa bu alanların yeterli ölçüye sahip olduğundan emin olun.
  • Tasarımlarınız uygun ölçülerde olmalıdır. Bizimajans.com’un şablonlarını kullanmak problemleri ortadan kaldırdığı gibi işinizi de kolaylaştırır.
Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

KDV Hariç Fiyat : 473,00TL
Birim Fiyat:4,73TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar