Afiş Baskı Özellikleri

Ebatlar (cm):

  • (31x44)/ (32x47)/ (32x70)
  • Ayrıca (32x70) ebatına kadar istediğiniz bir ebatta özel teklif isteyebilirsiniz.

Kağıt Çeşitleri:

  • 115 gr./ 135 gr./ 170 gr.  Mat Kuşe

Afiş ve Poster Baskısı

Farklı kâğıt, boyut ve gramaj seçenekleri ile birlikte afişler ofis içi, vitrin camı, binaların dışı, duraklar, fuar alanları gibi pek çok yerde kullanılır. Etkili afiş ve posterler hem iç hem de dış mekânlarda kullanılan etkili bir tanıtım ürünüdür.

Firmalar müşterilerinin dikkatini çekebilmek amacıyla yaratıcı içeriklere sahip afişler hazırlar. Yapılacak kampanyada üretilecek tasarımların dikkat çekici olması gerekir. Bizimajans.com’da üreteceğiniz afişler, tamamen kendi tasarrufunuzda hazırlanır. Baskıya uygun formatta hazırladığınız afişler, siparişiniz alındıktan sonra üretilip adresinize gönderilir.

Kullanım amaçlarına bağlı olarak afiş çeşitleri farklılık gösterir. Bazı çeşitler ortak kullanılabilirken bazılarında özgün içerik ve tasarımlar gerekir. Bizimajans.com burada da kullanıcılarına kolaylık sağlar. Standart olan emlakçıların kullandığı Satılık veya Kiralık yazılarının yer aldığı şablonlarla işinizi kolaylaştırırken özgün tasarımlı ürünler hazırlamanız için de size sistem içinde rahatça yapabileceğiniz tasarım imkânları sunar.

Hangi afiş türünü ve bu afiş çeşitleri içerisinden hangi özellikleri seçeceğinize karar verirken kullanım amacınızı ve kullanacağınız tasarımı göz önünde bulundurmalısınız.

Afiş-Poster Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Baskıya uygun tasarımınızı hazırlarken farklı ürün şablonlarını gözden geçirip sizin için en uygun olanına karar vermelisiniz.

Hangi sektörde iseniz kullanılacak tasarımlarda buna uygun hareket etmenizde fayda vardır.

Hazır bir şablon seçerken ürün özelliklerini ve kullanım alanını göz ardı etmeyin. İçerisinde çokça bilgi yer alan ve dış mekân için uygun olan bir tasarımı iç mekânda kullanmayın.

Ölçülere dikkat! afiş ve posterler hazırlanırken kullanılacak alan iyi değerlendirilmelidir. Dış mekân için büyük boy afişler uygunken iç mekânlarda daha küçük ebatları kullanmak daha iyi olacaktır.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

KDV Hariç Fiyat : 555,00TL
Birim Fiyat:5,55TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar